Presentatieavond
-
ma 12 jun ’2320:00 - 21:30StadsschouwburgStadsschouwburg Zaal
1e rang Gratis € 0,00
Presentatrice Rinske Wels neemt je mee door het aanbod van het nieuwe seizoen. Naast gesprekken met algemeen directeur Edwin van Balken, onze programmamakers en Eric de Vroedt (artistiek leider van Het Nationale Theater), zijn er optredens van o.a. Club Kenau (nieuwe zomerproductie Koning van Haarlem), operazangeres Anna Emelianova en cabaretier Fabian Franciscus.
Gouden ticket
Een heel seizoen elke maand gratis naar een voorstelling naar keuze, samen met iemand? Eén van de bezoekers van de presentatieavond gaat met dit Gouden Ticket naar huis. Wees er dus snel bij en reserveer je gratis ticket voor deze avond.
Kassa geopend
Na afloop van de presentatieavond is de kassa geopend, zodat je gelijk tickets voor het nieuwe seizoen kan bestellen. De online kaartverkoop start op dinsdag 13 juni om 13.00 uur.