Wie zijn wij

Jaap Lampe - algemeen directeur
Yvonne van Popta - zakelijk directeur


Managementassistenten

Ilona Gerritsen - managementassistent
Saskia Schouten - managementassistent  


Programmeurs

Liesbeth den Boer - Programmering Klassieke Muziek
Marion van Hapert - Jeugdprogrammering en educatie
Laura Marcus - allround programmeur
Jaap Lampe - algemeen directeur


Sales & Evenementen

Anne-Marije Hogenboom - hoofd Sales & Evenementen
Joyce Otten - medewerker Sales & Evenementen
Nicoline de Witt - medewerker Sales & Evenementen
Willem te Wierik - assistent Sales & Evenementen
Ruby Brandjes - assistent Sales & Evenementen


Fondsenwerving



Janneke Barten - Fondsenwerving & Relatiebeheer
Elly Geenevasen - assistent Fondsenwerving & Relatiebeheer
Yvonne Woltjer - kassamedewerker Fondsenwerving & Relatiebeheer
Elizabeth Vrijdaghs - assistent Fondsenwerving & Relatiebeheer


Marketing & Communicatie

Ilse Wetselaar - hoofd Marketing & Communicatie en Kaartverkoop
Leonie Kinds - senior Marketing & Communicatie
Karlijn van Oirschot - senior Marketing & Communicatie
Monique van Son - CRM coördinator
Jildau Molenaar - medewerker Marketing & Communicatie
Wies van Dijk - assistent Marketing & Communicatie


Kassa & Receptie

Robert Stoker - medewerker Backoffice
Ellen de Wit - medewerker Kassa & Receptie
Yvonne Woltjer - medewerker Kassa & Receptie
Annette van Son - medewerker Kassa & Receptie
Willy van Grevenstein - medewerker Kassa & Receptie
Nicolle Neuteboom - medewerker Kassa & Receptie


Horeca & Hospitality

Ellen Brussee - hoofd Horeca & Hospitality
Maaike van den Bronk - productiemedewerker
Froukje Heutink - bedrijfsleider
Yvonne Portos - bedrijfsleider
Lloyd Wilson - bedrijfsleider
Koen Wensveen - bedrijfsleider
Nick Klaassen - office assistent
Ton van der Hulst - medewerker Horeca & Hospitality
Mostafa Alami-Merrouni - achterportier
Peter Bekker - huismeester
Nick Bronstring - huismeester


Techniek & Planning

Marco Hartendorf - hoofd Techniek & Planning
Anneke ten Hagen - assistent Planning
Dana Vermeulen - assistent Planning / theatertechnicus
Remy Kruitbosch - toneelmeester
Rob Kroon - toneelmeester
Remon de Groot - toneelmeester
Ad de Leeuw - theatertechnicus
Mike Veldkamp - theatertechnicus
Niels van Schie - theatertechnicus
Djordy Kop - theatertechnicus
Corneel Zuiderduin - theatertechnicus


Financiën & Organisatie

Martijn van de Kamp - Hoofd Financiën & Control
Sander Paap - administrateur
Tanja Peetoom - medewerker Financiën & Organisatie
Ingrid Mol - medewerker Financiën & Organisatie
Cora Stukje - vrijwilligerscoördinator


Personeelszaken

Elly de Koning - medewerkster personeelszaken
Annemiek Spruijt - personeelsfunctionaris


Gebouwbeheer

Arjan Angevaare - Gebouwbeheer
Ko van Zeeland - Gebouwbeheer
Robert Wittekoek - Gebouwbeheer


Raad van Toezicht

Peter van Barneveld - voorzitter
Ruth van Andel
Garance Reus
Jeroen Preijde
Matti Emondts
Marjo van Schaik